prywatna poezjaInnymi słowy moja szufladowa twórczość, która próbuje się wyrwać ze swojego drewnianego więzienia, lecz moje niezdecydowanie stoi jej na drodze od ładnych kilku lat. Hm. Czas to zmienić. Chciałabym Wam zaprezentować moje wiersze o ciężkiej do określenia w słowach tematyce. Natchnienie do ich pisania czerpię z pozoru banalnych rzeczy, które towarzyszą mi na co dzień. Czasami inspiracją są ludzie, otaczający mnie świat czy zasłyszana gdzieś rozmowa. Bywa i tak, że wystarczy jakieś wyrwane z kontekstu słowo, które podchwycę a od razu biorę w dłoń długopis i spisuję słowa, które nie wiedzieć skąd się nagle wzięły, pragną być spisane i utrwalone na papierze. Pewnie dlatego czasami sama nie wiem, jak zinterpretować własne słowa! 

Dlatego tą przyjemność zostawiam Wam, drodzy Czytelnicy. Ciekawa jestem co też Wy zobaczycie w moich krótkich historiach. Może coś nowego, czego ja sama nie spodziewałabym się tam spotkać? Czekam na Wasze przemyślenia!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi niezmiernie miło Drogi Czytelniku czy też Czytelniczko, jeśli zostawisz po sobie skromny acz znaczący ślad w postaci komentarza!

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.